AVION DESIGN HOTEL

ICONIC HOUSES

Národní kulturní památka

"Račte vstoupit do znovuzrozeného
Symbolu meziválečné avantgardy, hotelu AVION"

Naše pokoje

AVION je nově zrekonstruovaný designový hotel v samotném srdci města Brna. Nachází se v historickém centru na ulici Česká. Nabízí komfortní ubytování v 37 pokojích (77 lůžek) v různých kategoriích, hotelovou restauraci a kavárnu, muzeum a vyhlídkovou terasu.

Poseďte v kavárně s bohatou historií

Můžete se těšit na výborné zákusky, připravené v naší funkcionalistické kavárně.
Milovníci kávy si u nás přijdou na své díky výběrové kávě Julius Meinl.

Muzeum

Když Bohuslav Fuchs dostal za úkol v omezeném prostoru,

s omezenými financemi a časem postavit hotel, byla to výzva.

Přijďte se podívat, jak bravurně ji zvládl.

Den v hotelu Avion

Zažijte během pár vteřin den v hotelu Avion. Prostřednictvím krátkého videa Vás provedeme od hotelové části, přes muzeum až na naši ikonickou terasu.

Novinky od nás

...
Hotel Avion - NKP je nyní součástí sítě ICONICHOUSES.ORG

S velkou radostí a pýchou vám sdělujeme, že Hotel Avion - NKP nyní patří mezi vybrané "ikonické budovy" v síti ICONIC HOUSES. Tato exkluzivní síť spojuje dohromady nejzajímavější architektonická díla na světě, a my jsme teď jeden z nich!ICONIC HOUSES sdružuje dohromady do 190 unikátních budov po celém světě, které vynikají svým designem a historií.

...
Akce Pizza / Pasta zdarma! do 29.2.

Udělejte si rezervaci pokoje v našem hotelu Avion a skvělé italské jídlo máte jako dárek od nás! Tato akce platí do 29.2.

...
Akce 28. září v Bistrot Italiano

Srdečně zveme na akci v Bistrot Italiano!🎉 28. září 10-22 hod, pro vás připravujeme speciální akci. Pizza dle vašeho výběru + pivo nebo víno za 250 kč. Vaří vám italský šéfkuchař, přijďte se přesvědčit sami!