AVION DESIGN HOTEL

Ein nationales Kulturdenkmal

"Seien Sie herzlich willkommen und treten Sie über die Schwelle dieses wiedererstandenen Symbols der Avantgarde zwischen den Weltkriegen: des Hotels AVION"

Unsere Zimmer

Das AVION ist ein von Grund auf renoviertes Designhotel im Herzen Brünns.  Es befindet sich im historischen Stadtkern an der Česká-Straße und bietet seinen Gästen eine behagliche Unterbringung in 37 Zimmern (77 Betten) verschiedener Kategorie, ein Hotelrestaurant und Café, ein Museum und eine Aussichtsterrasse.

Nehmen Sie Platz in einem geschichtsträchtigen Café

Freuen Sie sich auf ausgezeichnetes Frühstück, zubereitet in unserem funktionalistischen Café.
Kaffeeliebhaber kommen bei uns auf ihre Kosten, dank der ausgewählten Bohnensorten von Julius Meinl.

Ein einzigartiges gastronomisches Erlebnis

Unser Chefkoch liebt seine Küche, und wir lieben das Essen, das er darin zubereitet.
Versuchen auch Sie eine seiner Spezialitäten.

...
Sleva 15% na jídlo pro ubytované

NOVINKA! Ubytovaní hosté mají možnost využít slevu 15% na jídlo v Café Bistro v přízemí hotelu.

...
Samostatné prohlídky

Dámy a pánové, rádi bychom vás pozvali na nově zavedené samostatné prohlídky, kdy si bez průvodce můžete projít naše unikátní funkcionalistické muzeum. Prohlídky jsou možné v pondělí až pátek od 10 do 18 hodin. Přijďte nasát atmosféru tohoto jedinečného místa, nechte se očarovat vertikálním propojením interiéru, průhledy i malebným výhledem na širé okolí! Vstupné samostatné prohlídky činí 190 Kč. Vstupenky je možné zakoupit přímo na místě. V případě dotazů pište na e-mail muzeum@avion-hotel.cz nebo volejte +515 919 701. Těšíme se na vaši návštěvu. Váš tým hotelu Avion

Napsali o nás v ARCHIWEBU

Funkcionalistický hotel Avion láká stále více příznivců architektury Brno - Funkcionalistický hotel Avion v centru Brna, otevřený v květnu po 12 let trvající rekonstrukci, po necelém půl roce provozu začínají vyhledávat lidé právě kvůli jeho architektonické jedinečnosti. ČTK to za vedení hotelu řekl Petr Strouhal s tím, že obsazenost je uspokojivá.