AVION DESIGN HOTEL

Národní kulturní památka

"Račte vstoupit do znovuzrozeného Symbolu meziválečné avantgardy, hotelu AVION"

Naše pokoje

AVION je nově zrekonstruovaný designový hotel v samotném srdci města Brna. Nachází se v historickém centru na ulici Česká. Nabízí komfortní ubytování v 37 pokojích (77 lůžek) v různých kategoriích, hotelovou restauraci a kavárnu, muzeum a vyhlídkovou terasu.

Poseďte v kavárně s bohatou historií

Můžete se těšit na výborné zákusky, připravené v naší funkcionalistické kavárně.
Milovníci kávy si u nás přijdou na své díky výběrové kávě Julius Meinl.

Muzeum

Když Bohuslav Fuchs dostal za úkol v omezeném prostoru,

s omezenými financemi a časem postavit hotel, byla to výzva.

Přijďte se podívat, jak bravurně ji zvládl.

Den v hotelu Avion

Zažijte během pár vteřin den v hotelu Avion. Prostřednictvím krátkého videa Vás provedeme od hotelové části, přes muzeum až na naši ikonickou terasu.

Novinky od nás

...
ICONIC HOUSES 2023

Bylo nám ctí být součástí sedmé mezinárodní konference Iconic Houses spolu s ikonickými stavbami jako je Vila Tugendhat, Vila Stiassni, Müllerova vila, Winternitzova vila, interiéry Adolf Loos Plzeň, Jurkovičova vila či Volmanova vila a další.🏢 Moc děkujeme za návštěvu i pozitivní reakce všech účastníků konference, kteří za námi přijeli z celého světa.🤍

...
Sledování ohňostroje k příležitosti zahájení Ignis Brunensis 27.5. 2023🎆

Sledování ohňostroje k příležitosti zahájení Ignis Brunensis 27.5. 2023🎆 z prvorepublikové terasy hotelu Avion v Brně s neomezeným grilem a vybranými drinky.🥂 Rezervace přijímáme do naplnění kapacity terasy, nejpozději však do 26.5. Těšit se můžete na grilované hovězí, vepřové a kuřecí steaky. Několik druhů mořských ryb.🥩🐟 Z drinků například Aperol spritz, prosecco, mojito a spousta dalších. Začátek večera je ve 20h a ukončení ve 22:30h.🎉 Cena pro jednu osobu je 1500 kč.

...
SLEVA na vstupné

Pro velký úspěch prodlužujeme do konce června!🎉 Od pondělí 13.3. do konce června, tedy do 30.6. máme slevu na vstupné a možnost komentované prohlídky i ve všední dny.🤍 Můžete se těšit také na welcome drink🥂 Komentovaná prohlídka: 250kč Samostatná prohlídka: 150kč Komentované prohlídky: Pondělí: 16:00 Úterý: 11:00 Středa: 16:00 Čtvrtek: 11:00 Pátek: 15:00 Sobota: 11:00