AVION DESIGN HOTEL

Národní kulturní památka

"Račte vstoupit do znovuzrozeného Symbolu meziválečné avantgardy, hotelu AVION"

Naše pokoje

AVION je nově zrekonstruovaný designový hotel v samotném srdci města Brna. Nachází se v historickém centru na ulici Česká. Nabízí komfortní ubytování v 37 pokojích (77 lůžek) v různých kategoriích, hotelovou restauraci a kavárnu, muzeum a vyhlídkovou terasu.

Poseďte v kavárně s bohatou historií

Můžete se těšit na výborné zákusky, připravené v naší funkcionalistické kavárně.
Milovníci kávy si u nás přijdou na své díky výběrové kávě Julius Meinl.

Muzeum

Když Bohuslav Fuchs dostal za úkol v omezeném prostoru,

s omezenými financemi a časem postavit hotel, byla to výzva.

Přijďte se podívat, jak bravurně ji zvládl.

Den v hotelu Avion

Zažijte během pár vteřin den v hotelu Avion. Prostřednictvím krátkého videa Vás provedeme od hotelové části, přes muzeum až na naši ikonickou terasu.

Novinky od nás

...
Akce 28. září v Bistrot Italiano

Srdečně zveme na akci v Bistrot Italiano!🎉 28. září 10-22 hod, pro vás připravujeme speciální akci. Pizza dle vašeho výběru + pivo nebo víno za 250 kč. Vaří vám italský šéfkuchař, přijďte se přesvědčit sami!

...
Polední menu

Nově pro Vás máme polední meníčka, která se budou v Bistrot Italiano podávat pondělí až pátek od 11:00 do 14:30. Součástí menu bude vždy polévka dle denní nabídky. Přijďte si za námi pochutnat...

...
AVION OSLAVIL 95 LET - REPORTÁŽ

10.7. hotel Avion oslavil výročí 95 let.🎉 Česká televize při této příležitosti natočila o hotelu reportáž❤📺 Celá ke zhlédnutí zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10122427178-udalosti-v-regionech-brno/323281381990711/ Reportáž o hotelu je v čase 21:45.