HOTEL AVION DESIGN

Monumento culturale nazionale

Entra nell’hotel AVION, simbolo dell’avanguardia interbellica, tornato al suo antico splendore”

Le nostre camere

Recentemente rinnovato, AVION è un hotel di design situato nel cuore di Brno, in via Česká, proprio nel centro storico della città. Offre alloggi confortevoli con 37 camere (77 letti) di varie categorie, un ristorante e una caffetteria, un museo e una terrazza panoramica.

Accomodati nella storica caffetteria

Puoi assaporare la deliziosa colazione preparata nella nostra caffetteria di stile funzionalista. Gli amanti del caffè apprezzeranno la nostra selezione di caffè Julius Meinl.

Un’esperienza gastronomica unica

Il nostro chef ama la sua cucina e noi amiamo il cibo che prepara. Assaggia anche tu una delle sue specialità.

...
Sleva 15% na jídlo pro ubytované

NOVINKA! Ubytovaní hosté mají možnost využít slevu 15% na jídlo v Café Bistro v přízemí hotelu.

...
Samostatné prohlídky

Dámy a pánové, rádi bychom vás pozvali na nově zavedené samostatné prohlídky, kdy si bez průvodce můžete projít naše unikátní funkcionalistické muzeum. Prohlídky jsou možné v pondělí až pátek od 10 do 18 hodin. Přijďte nasát atmosféru tohoto jedinečného místa, nechte se očarovat vertikálním propojením interiéru, průhledy i malebným výhledem na širé okolí! Vstupné samostatné prohlídky činí 190 Kč. Vstupenky je možné zakoupit přímo na místě. V případě dotazů pište na e-mail muzeum@avion-hotel.cz nebo volejte +515 919 701. Těšíme se na vaši návštěvu. Váš tým hotelu Avion

Napsali o nás v ARCHIWEBU

Funkcionalistický hotel Avion láká stále více příznivců architektury Brno - Funkcionalistický hotel Avion v centru Brna, otevřený v květnu po 12 let trvající rekonstrukci, po necelém půl roce provozu začínají vyhledávat lidé právě kvůli jeho architektonické jedinečnosti. ČTK to za vedení hotelu řekl Petr Strouhal s tím, že obsazenost je uspokojivá.