AVION DESIGN HOTEL

ICONIC HOUSES

Národní kulturní památka

"Račte vstoupit do znovuzrozeného
Symbolu meziválečné avantgardy, hotelu AVION"

Naše pokoje

AVION je nově zrekonstruovaný designový hotel v samotném srdci města Brna. Nachází se v historickém centru na ulici Česká. Nabízí komfortní ubytování v 37 pokojích (77 lůžek) v různých kategoriích, hotelovou restauraci a kavárnu, muzeum a vyhlídkovou terasu.

Poseďte v kavárně s bohatou historií

Můžete se těšit na výborné zákusky, připravené v naší funkcionalistické kavárně.
Milovníci kávy si u nás přijdou na své díky výběrové kávě Julius Meinl.

Muzeum

Když Bohuslav Fuchs dostal za úkol v omezeném prostoru,

s omezenými financemi a časem postavit hotel, byla to výzva.

Přijďte se podívat, jak bravurně ji zvládl.

Den v hotelu Avion

Zažijte během pár vteřin den v hotelu Avion. Prostřednictvím krátkého videa Vás provedeme od hotelové části, přes muzeum až na naši ikonickou terasu.

Novinky od nás

...
OPEN HOUSE BRNO 18/5 a 19/5

V rámci Open House Brno budou mít návštěvníci volný vstup do muzea! Otevírací doba: 19.05.2024 - 13:00 - 15:00 18.05.2024 - 13:00 - 15:00 Místo srazu: před recepcí hotelu. Těšíme se na Váši návštěvu!

...
Hotel Avion - NKP je nyní součástí sítě ICONICHOUSES.ORG

S velkou radostí a pýchou vám sdělujeme, že Hotel Avion - NKP nyní patří mezi vybrané "ikonické budovy" v síti ICONIC HOUSES. Tato exkluzivní síť spojuje dohromady nejzajímavější architektonická díla na světě, a my jsme teď jeden z nich!ICONIC HOUSES sdružuje dohromady do 190 unikátních budov po celém světě, které vynikají svým designem a historií.

Výzva na návrh barového pultu do hotelu Avion v Brně - Národní Kulturní Památky ČR

Hledáme kreativní a inovativní návrhy pro projekt barového pultu. Chceme vytvořit prostor, který odráží naši bohatou historii a zároveň poskytuje moderní a pohodlné prostředí pro naše hosty. Požadavky na návrh: • Estetika a funkčnost. • Praktičnost. • Využijte inspiraci z historie hotelu! Vaše návrhy zasílejte na sb@avion-hotel.cz s předmětem "Návrh barového pultu". Očekáváme vaši kreativitu a vášeň pro design! Děkujeme za váš zájem a účast! Hotel Avion -NKP